| triflex10 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu problema? Vreau sa invat ping pong dar nu prea am de la cine va rog mult ajutati-ma
fundita+vot

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Pai roaga si tu un preten de al tau sa te invete,pe mine mo invatat tata,intrebal si tu pe taicatu daca stie sa joace,sau pe vreun unchi,care is mai trecuti prin viata,ca trebuie sa stie, ca pe vremuir oricine stia ping-pong, BFT

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Poti merge la cursuri de pingpong, de ce nu?

| dRoNNNkw0w a răspuns:

Cati ani ai? 9 Sincer eu am 11 ani. Te pot invata eu pentru 1 leu ora

| triflex10 explică:

Tata e plcat din tarala fel si unchi mei