| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cu ce sa umplu un sac de box ca sa nu fie nici prea greu nici prea usor? Ca eu l-am umplut tot cu nisip si e foarte greu. Cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| Smile1999 a răspuns:

Pai umple-l cu carpe si nisip...mai combina si tu ceva de genul... funda?

3 răspunsuri:
| klameteo a răspuns:

Eu am unul si am amestecat apa cu nisip si era perfect.Incearca!

| Smile1999 a răspuns:

Pai umple-l cu carpe si mai combina cu nisip nu stiu ceva de genul... funda?

| DJDumy a răspuns:

Cel mai bine e sa il umpli cu rumegush :d si pui apa daca vrei sa fie mai greu dar daca il umpli cu rumegus probabil ca va fi destul