| ForeverWarrior a întrebat:

Cine stie niste exercitii foarte bune de "calit" picioarele?

Răspuns Câştigător
| TeoriaLuiPytagora a răspuns:

Poti face sarituri ca mingea normale, sarituri ca mingea fata-spate, sarituri ca mingea dreapta-stanga... sau poti face alergare pe loc, sau poti sta pe varfuri timp de 10 secunde/repriza... FUNDA big grin?

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Toate raspunsurile de la cei 3 antecomentatori sunt bune + sarit coarda, bicicleta, sau genuflexiuni cu o greutate in spate, nu uita si gambele trebuiesc antrenate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genoflexiuni cu greutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa urci scarile cat de mult poti, o sa ti se umfle gambele de n-ai sa stii ce e cu tine big grin asa facea Oncescu din cate am citit happy

| CarlosBogdan17 a răspuns:

Daca ai 3 etaje la casa incearca sa alergi mult pe scari sau daca nu poti fa cate 5 genoflexiuni pe fiecare trepta pana la etaju 3 sau 2 si o sa vezi rezultatele faci de 3 ori pe zi dimineata la pranz si searawinking si sa iei si tu la fiecare data o lingurita de mierewinking!