| cataetare34 a întrebat:

Cine știe un sait în care poți vede mericurile de fotbal live și fără bani din liga Engleză Germană sau Spaniolă măcar una din acestea dacă știți pentru mine e ok. Fundă cel mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Www.meciuri-live.info
http://sports-tv.ro/ sau poti scrie chiar tu "meciuri live pe net" pe google si vei gasi cel putin 10 variante.

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Simplu, meciurile din Premier League sunt transmise de Eurosport 1, meciurile din Bundesliga sunt transmise de Eurosport 2, iar cele din Spania sunt transmise de digisport 1/2/3/4,daca nu prinzi niciun program din acestea uite aici un site bun de livestream:http://sports-tv.ro/! Succes!

| EneCristian a răspuns:

Se scrie site si nu sunt fara bani fiindca altfel ei cum mai scot profit? n-ai ce face va trebui sa platesti.

| AFR81 a răspuns (pentru EneCristian):

Cum poti sa spui asa ceva? Pot sa-ti insir aici cel putin 10 site-uri complet gratuite...

| cataetare34 explică:

EneCristian vezi că eu sunt sunt în altă țară și de asta greșesc așa că nu vorbi prosti de mine