| Petrust a întrebat:

Cit de mult ajuta si cum anume la cresterea masei musculare proteinele de gen BioTech USA, Olimp, Animal si care sint cele mai bune?

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Cel mai bun supliment proteic este asta:http://www.bodytimero.com/ro/6487-DYMATIZE-ISO-100.html dar si celelalte sunt bune!

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Protein%C4%83
greu rau sa scrii proteina pe google. si pe urma sa citesti si sa intelegi functia lor in corp. si de aici sa gandesti ca hidrolizata, proteina se absoarbe mai repede in muschi. mare lenea?