| gabryela_8653 a întrebat:

Cne se uita la wresling? daca da de cine va plc cel mai mult? mie mi-a plc de John Cena imi place si o sa-mi plc mereu. VOUA? x:X:X:X:X

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

O sa iti placa mereu, pana cand o sa cresti mai mare si o sa iti gasesti un prieten/iubit si atunci o sa iti dai seama ca John Cena a fost doar o fantezie copilareasca de a ta.

| Miranda29 a răspuns:

Si eu ma mai uit la wrestling cateodata.preferatii mei sunt :John Cena,The Miz, Randi Orton, Triple H si Cody Rhodes.

| DعeutZa a răspuns:

Si mie tot John Cenalove struck.

| SchooB a răspuns:

Si mie imi place de John Cena, Mickie James, Kelly Kelly, Cofy Kingston, R-truth... Dar preferatul meu este John Cena pentru ca el e cel mai tare big grinbig grin

| bydrOOgs a răspuns:

De Jeff Hardy.

| cosminursu a răspuns:

Kelly Kelly.