| GulDan a întrebat:

Crede-ti ca merita si sunt de incredere daca cumpar de pe okazii adidasi astia?

http://www.okazii.ro/......a170551970

2 răspunsuri:
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Sunt de incredere, nu-ti face griji. Daca ii cumperi si cand ii deschizi si nu sunt in stare buna, raportezi vanzatorului, si daca vrea sa iti dea banii inapoi sau alta pereche, e bine.Dar daca nu vrea sa iti dea bani sau sa tii schimbe, raporteaza la protectia consumatorului.
Sper ca te-am ajutat!

| ShopSport a răspuns:

Buna ziua,

Produsul respectiv nu este original.
Va recomandam sa folositi doar produse originale, ce vor rezista mult mai mult.

O zi buna!
Shop Sport
www.shop-sport.ro