| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce echipa de fotbal tineti din Romania? Cine tine cu steaua ca mine primeste funda si vot! Eu tin cu steaua pana la moarte! Sunt stelista pana la moarte. Voi?

Răspuns Câştigător
| Anonymous989 a răspuns:

Eu tot cu Steaua tin. De cand eram mic tineam cu Steaua. Prietenii mei tineau cu Dinamo si eu tot strigam Steaua prin clasa sa-i enervez. Oricum, e cea mai buna echipa din Romania. Funda?

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt fan Steaua de cca 60 de ani si asa o sa mor.

| pwp a răspuns:

Steaua,Dinamo,Rapid...in general cu toate echipele romanesti happy

| Lynna a răspuns:

Si eu tot cu Steaua tin, de mica ma uitam cu tata la meciuri.

| alexs99 a răspuns:

Eu sunt stelist de mic si asa voi fi mereu.Fortza Steaua!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca am dat funda continuati cu raspunsurile. Sa vedem ce echipa are mai multi suporteri din Romania. Chiar daca am dat funda, stati liniostiti ca celorlati va dau vot. Raspundeti, spuneti cu cine tineti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Steaua, însă ţin şi cu UTA Arad şi Petrolul Ploieşti.

| deeadeea111 a răspuns:

Steaua este echipa mea preferata

| Urpaniel a răspuns:

Dinamo.

| whattt a răspuns:

De cand stiu eu ca exista steaua tin cu ea

| Guildo a răspuns:

Eu tin cu CFR Cluj de mic copil, mereu am mers pe principiul de a sustine echipa locala...

| DontDifferent a răspuns:

Fan steaua pe viata! Sunt buni si nu cred ca o s vreodata cu dinamo