| Alex1436 a întrebat:

Cum as putea sa cresc cat mai repede masa musculara si inaltimea? Dau funda

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Facand un sport ca baschet sau inot te poti inalta putin, dar nu te astepta la minuni. In masa musculara poti creste daca faci exercitii corespunzatoare (de preferat la sala de forta) si consumand multe proteine. Nu ai nevoie de suplimente, poti sa mananci multa carne (de pui e cea mai buna), orez, lactate etc.

| alexandrualind a răspuns:

Inaltimea:multe proteine si sporturi de gen"baschet"
Muschii:prin putere facand muschi si mancand multe proteine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facand mult baschet, dar si innotul este un sport foarte bun. In plus, facand inot sistemul tau imunitar devine mai puternic