| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa mi cladesc un corp frumos tinand cont ca nu am sala de fitness in "oras"... ceva exercitii ce se pot face si acasa?

Răspuns Câştigător
| kokolinopinky a răspuns:

Nu consider ca un corp frumos se poate obtine doar mergand la sala (bineinteles, aceasta e cea mai rapida cale).
Ti-as sugera sa mananci mai sanatos.
In privinta tipurilor de exercitii pe care le poti face, ti-as sugera sa cauti tutoriale pe YouTube cu diferite exercitii in functie de zona pe care te axezi. Ti-as recomanda cateva, dar nu ma pricep. happy

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Alergari, inot, mobilitate, tractiuni, flotari!

| Daniel2836 a răspuns:

Abdomene, flotări, tracțiuni.
https://www.youtube.com/watch?v=a0Hm8_O_GiA

| Maria_Adina_2000 a răspuns:

Incearca aplicatia din magazin play "antrenament abdominal" sau vezi ca acolo sunt mai multe aplicatii care te ajuta si iti fac un program de lucru si care chiar dau roade. In plus, mananca sanatos si nu manca dupa 18 seara. Succes!