| Cristian2003 a întrebat:

Cum fac atunci cand sutez sa ia mingea efect!?!?!?!?!(Fotbal)

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

O lovesti cu interiorul sau cu exteriorul. Te sfatuiesc sa urmaresti cateva videoclipuri explicative pe Youtube, iar apoi sa iesi afara si sa pui in aplicare ceea ce ai vazut. Peretele este cel mai bun partener.

| jocker007 a răspuns:

Depinde cum vrei poti sa dai cu exteriorul sau interiorul.Sa-ti zic asa e mai greu de explicat uitate pe Youtube sunt video-uri si expilca destul de bine.

| adelinbojan a răspuns:

O sutezi in primul rand cu latul sau cu exteriorul. Nu lovesti mijlocul mingii si partea de pe margine in stanga sau in dreapta depinde de tine.

| KRLL a răspuns (pentru adelinbojan):

Si un + pe langa ce a zis colega. Mingea trebuie sa fie foarte buna sa ia efectul dorit
De la distanta mai mare, ia efectul mai mare daca ii dai cu interiorul

| adelinbojan a răspuns:

Lovesti cu exteriorul sau cu exteriorul