| Dariaelena1234 a întrebat:

Cum fac patratele? (sunt fata )
am 40 de kg

3 răspunsuri:
| Mihai_Paun_1998 a răspuns:

Trebuie sa ai vedere doua lucruri alimentatia si sportul, poti face si acasa, trebuie sa mananci regulat, nu mult deodata, ci cate putin toata ziua. 3 mese principale si intre ele mai poti gusta sau rontaii ceva. Eu unul am renuntat la bauturile carbogazoase iar dulcuri le-am inlocuit cu alune,nuci, migdale etc. Seara incearca sa nu manaci mult, carne la gratar cu salata sau carne la cuptor cu niste legume. Nu manca fruncte si lapte seara, dimineata poti manca proteinte. Exercitiile le gasesti pe net, insa eu fac programul asta https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag,conteaza cel mai mult sa transpiri, 15 min sa faci si sa transpiri, asta e cel mai important. Daca ai burtica incearca sa faci dimineata pe stomacul gol abdomenele pentru ca atunci dai jos ce te intereseaza. Succes! :)

| spartanul123 a răspuns:

Abdomen frumos=grasime putina, staruiete sa te alimentezi sanatos de 6 ori pe zi cate putin si asta deja va fi un pas inainte spre patratele