| MoNsTeRkIll212 a întrebat:

Cum faci sa ghicesti cat mai multe meciuri la pariuri? Niste sfaturi

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu este neaparat de ghicit. Trebuie sa stii fotbal in primul rand, sa fii la curent cu forma echipelor, dar iti trebuie si un dram de noroc.

| cristi966 a răspuns:

Pai trebuie sa fii atent la ce titulari sunt,unde joaca:campionat,cupa,comp. externe,depine unde jaoaca echipa chiar daca e mai buna, de exemplu daca joaca:lyon si joaca la nice, lille, mai bine nu pune ca e cam greu in marea majoritate fac egal, echipa mai buna acasa sau te uiti si vezi daca o echipa n-a mai pierdut de mult timp pui contra ei sau daca n-a mai castigat de mult timp pui pe ea...sunt mai multe bafta funda?

| ValentinBugeac a răspuns:

Nu le ghicesti... Nu exista o anumita tehnica... Trebuie sa pui multe meciuri cu cata intre 1.50 si 2.0 si trebuie sa fii sigur pe tine sau pune vreo 3 bilete cu 15 meciuri cu cote sub 1.50