Întrebare recomandată | Mariateodora31 a întrebat:

Cum îți poți pune părul lung în cască de inot? Aș vrea mai multe soluții va rog.

Răspuns Câştigător
| Henriette1165 a răspuns:

Fa-ti o coada de cal, apoi impleteste-ti coada pe care ai facut-o, apoiinvartea-o in jurul bazei cozii ca pe un coc si o pronzi apoi cu elastice.

9 răspunsuri:
| Frumystefy a răspuns:

Impletitura spic, coada de cal.

| ancaelena24 a răspuns:

Eu as zice sa ti-l tai... laughing

| CLU a răspuns:

Dimensiunea parului meu este de 90 de cm asa ca si eu am aceeasi problema.Iti pot spune ca eu imi prind parul cu un puf subtire in coada si apoi il fac cod si il prind tot cu un puf subtire ca sa intre in casca. FUNDA?

| MariaMihaela1991 a răspuns:

Fa-ti un coc mai turtit si prinde-l bine cu agarfewinking

| AlexandraBiancaChitimia a răspuns:

Daca esti fata fa-ti un coc : iti prinzi o coada de cal apoi impletesti, prinzi cu un elastic impletitura si apoi rotesti coada impletita in jurul bazei la coada si apoi prinzi cu un elastic. Daca esti baiat iti pui pur si simplu casca iti cap!

| MariaSofia1999 a răspuns:

Buna, poti sa iti faci o coada de cal, apoi un coc lejer. big grin

| Diggster a răspuns:

Daca esti fata fa-ti coada. Daca esti baiat pur si simplu iti impingi parul in ea...

| Anca123Anca a răspuns:

Fa-ti coc!

| IoanaOana122 a răspuns:

Ai putea sa iti prinzi parul cu un elastic ceva happy