| mariaioana2003 a întrebat:

Cum iti faci abonament de o saptamana la sala? Te duci acolo si iti faci direct?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, pe loc la receptie sau cum se numeste biroul ala de la intrare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, cum sa te duci direct la sala daca vrei abonament le ei? Prima data faci un dosar cu sina, copoe dupa certificatul de nastere si autorizatie de la pompieri, timbru fiscal si adeverinta anaf. Depui dosarul, platesti la trezorerie si abonamentul vine cu dhl intre 3-4saptamani

| siriusblack98 a răspuns:

Abonamentul minim la orice sala este de 1 luna.Bine,acum te poti intelegi cu patronul daca e de treaba. Faza este ca nu e mare afacere pentru ei sa le platesti pe 1 saptamana.De asta si minimul de 1 luna.

| ovidiu123432 a răspuns:

Cred ca da, daca esti incepator iti recomand sa incepi acasa cu flotari / alergat si etc. daca esti de la tara e si mai bine, poti sa faci si online la unele dar nu sunt multe, du-te acolo si intereseaza-te pentru a sti mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Zeenya a răspuns:

Cred ca depinde de sala. Eu am de o luna. Facut direct. Platesti iti da ceva la mana gen biletel/card ca esti cu abonament. Mai bine te duci si intrebi.