| Tsukuyomi6 a întrebat:

Cum pot da jos burta? am incercat acest program de 2 ori pe saptamana dar tot nu o functionat http://www.culturism.ro/......sala.html, am 1.75 si 70 kg, cipsuri sau dulciuri mananc foarte rar, mananc multa carne de pasare sau de vita, de porc nu mananc deloc, cartofi mananc doar fierti.

2 răspunsuri:
| Mihaita21 a răspuns:

Alergi asa se da jos in principal plus e un program pe youtube insane abs workout parca, e foarte fain nu e nevoie sa faci tot de-acolo doar phase 2 lucreaza rau abdomenu' ai impresia ca se rupe laughing daca deja ai un regim ok fara prajeli si grasimi ar trebui sa se vada rezultate faine in cateva luni.

| Jucan_Vlad_1997 a răspuns:

Daca ai burtica poti sa faci si 1000 abdomene pe zi pentru nimic daca nu faci cardio si ti un regim alimentar sanatos 8