| MileY1961 a întrebat:

Cum pot face poza cu un fotbalist de la steaua (HAmroun )? Dupa un meci? Vreau idei

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Simplu. Stai langa autocarul lor. Jucatorii vor veni, iar tu il vei ruga pe respectivul sa faca o poza cu tine. Ceva in genul: "Jugurtha, a photo please?" ar trebui sa sune cererea ta.

P.S. Vezi ca Hamroun e exclus din lot si s-ar putea sa nu mai prinda nici macar un meci pe banca Stelei. S-ar putea sa trebuiasca sa te duci in Arabia daca vrei o poza cu el.

| Pool77 a răspuns:

Te duci si urlii tare in gura mare, Joghurta vrea o poza BULANGISTA.
Asa am primit si eu