| Krauser a întrebat:

Cum pot invata sa joc bine football? Nu ca nu as sti dar nu sunt prea bun...

Răspuns Câştigător
| Krauser explică:

Am uitat sa precizez faptul ca poti si tu sa te duci singur pe un teren de fotbal si sa exersezi loviturile libere sau du-te cu niste prieteni si exerseaza penalty-urile, cornerele ca sa te obisnuiesti cu ele. Stii cum se spune, doar exersand ajungi sa inveti. Stiu ca in precedentul comentariu ti-am sugerat sa mergi la antrenamente, e bine sa faci si asta, dar trebuie in primul rand, sa iti doresti tu din tot sufletul sa joci bine fotbal. Daca nu iti doresti asta, nu vei reusi. Si nu uita: daca iti doresti sa inveti cu adevarat sa joci fotbal vei reusi, indiferent de ce spun altii, bafta!

8 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mergi la antrenamente!

| negru30 a răspuns:

Totul este sa iti placa acest sport - incearca sa nu-l practici numai pentru bani - asa vei reusi

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Antrenamente multewinking tribleaza singur sau joaca zi de zi cu cineva incearca sa cat mai mult mingea la piciorwinking

| Trollerul a răspuns:

Pai poti sa mergi la antrenamente,s'au daca pe unde locuiesti ai vreun teren de fotbal si prieteni care se pricep ii poti ruga sa te mai invete si ei happy.Si trebuie sa iti si placa acest sport, trebuie sa ai si atitudine, daca esti atacant trebuie atunci cand vrei sa driblezi sa fi afent la minge si sa te gandesti inainte la ce vrei sa faci...etc.Bafta!

| Krauser explică (pentru Trollerul):

Pai prietenii mei sunt mai varza ca minelaughing iar eu sunt cel mai bun fundas din clasa...si fac alunecari bune.

| Krauser explică (pentru Krauser):

Am uitat sa precizez faptul ca poti si tu sa te duci singur pe un teren de fotbal si sa exersezi loviturile libere sau du-te cu niste prieteni si exerseaza penalty-urile, cornerele ca sa te obisnuiesti cu ele. Stii cum se spune, doar exersand ajungi sa inveti. Stiu ca in precedentul comentariu ti-am sugerat sa mergi la antrenamente, e bine sa faci si asta, dar trebuie in primul rand, sa iti doresti tu din tot sufletul sa joci bine fotbal. Daca nu iti doresti asta, nu vei reusi. Si nu uita: daca iti doresti sa inveti cu adevarat sa joci fotbal vei reusi, indiferent de ce spun altii, bafta!

| AndreYutzUU a răspuns:

Simpluu!laughing,te duci la antrenamente.

| Cataclismo96 a răspuns:

Pai trebuie sa ai timp sa inveti fotbal de la cineva mai mare si sa inveti la materia ta pe care o ai.doar cand ai tim de exemplu in weekend poti sa joci fotbal si o ora 2 sau 3 de invatat

| 007IceZone a răspuns:

Adica in realitate... iti dau eu un sfat du-te la o echipa de fotbal din localitatea respectiva adica la un prof. de fotabal si te invata tot eu acolo am invatat tot sa joc fotbal funda plzz big grin