| Anonim6666644 a întrebat:

Cum pot sa am mainile mai groase? sunt foarte subtiri mai ales in zona incheieturi.

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu ai ce să faci în zona încheieturii, aşa sunt unii, dacă ţi s-a oprit creşterea nu mai ai cum, dacă faci sală măreşti antebraţul dar nu şi încheietura, încearcă boxul, aşa se fac mâinile mai groase şi mai puternice.

| umbra09 a răspuns:

Lucreaza-ti antebratul

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Mâinile nu se ingroasa prin sport, ele se ingroasa de la sine.pe măsura ce crești, si la capitolul sport nu știu. Sper ca te-am ajutat!

| NumeNormal a răspuns:

Nu e logic? Te ingrasi si apoi tragi tare de fiare.Lucru care o sa dureze mai mult de un an.Bafta!

| tigare a răspuns:

Faci laba