Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici
 
2711417intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Iul
SATI 272.487AFISARI
123.083VIZITE
99.054V. UNICI
17 Iulie 2013
razvyb98 intreaba:

Cum pot sa fac patratele (abodomen) si ce alimente ar trebui sa mananc? Dau funda celui mai bun raspuns big grin



Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    18 Iulie 2013 12:05
    aLeXaNdru145 a răspuns:

    Patratele=alimentatie +cardio

    Nu.manca:prajeli,grasimi(nesanatoase),dulciuri,paine,si nu bea bauturi carbogazoase,sucuri,bere,etc.

    poti manca:
    legume, fructe, cartofi(fierti-copti), carne (in special de pui), peste, fasole, nuci, ciocolata neagra, etc.

    cardio poti face 30 de minute pe zi, de 4 ori pe saptamana.

  • 11 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 20 Iulie 2013 01:26
    kteichd a răspuns:
    Fitness nu cardio-- cardio ajuta circulatia sangelui si a functionarea corecta a inimi.
  • 17 Iulie 2013 14:37
    AnonimulRo a răspuns:
    Ea un pix si deseneaza pe tine. Poti desena si cercoaie daca vrei laughing.
    Dar acum vorbind serios, fa sport, gimnastica, niste tractiuni sau ceva, recomandat 30 de minute si mananca fructe si legume, mai putina carne, foarte putine dulciuri si un pic de lapta, branza etc. (produse lactate).
    Te salut!
  • 17 Iulie 2013 21:09
    Knife00 a răspuns:
    Aoleu..patratelele ma-si. Cu ce dracu' v-ajuta daca n-aveti pic de muschi la brate la picioare, daca n-aveti un spate frumos? Cu ce v-ajuta? Ale dracu' de patratele.
  • 17 Iulie 2013 14:33
    Ali_Ralu_1999 a răspuns:
    17 Iulie 2013 14:40
    AnonimulRo a răspuns (pentru Ali_Ralu_1999):
    Ma, nu cersi funda. Taci, ca nu e frumos. Daca vrea sa iti aprobe comentariul, nu ii aminti tu de funda, lasa omul in pace.
    17 Iulie 2013 15:15
    Ali_Ralu_1999 a răspuns (pentru AnonimulRo):
    Fac ce vreau da? vezi-ti de treaba ta omule
    17 Iulie 2013 21:02
    AnonimulRo a răspuns (pentru Ali_Ralu_1999):
    Dar tu de ce cauti " in ramasitile mele" pentru a raspunde inapoi? Eu ti-am un sfat daca nu pricepi. Asta ma mai deranjeaza la voi, un sfat sau un lucru adevarat spus de altii, o luati ca pe o insulta. E treaba ta daca vrei sa cerseti si paine ca boschetarii, nu ma deranjeaza pana acum cu nimic. Doar am spus parerea mea, deci SHUT UP!
    Subiect incheiat!
    18 Iulie 2013 09:55
    Ali_Ralu_1999 a răspuns (pentru AnonimulRo):
    rolling on the floor)))))))))))))))))))) nici nu sti sa scrii ai scris asa : eu ti-am un sfat rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))) poate ai vrut sa scrii eu ti-am dat un sfat rolling on the floor)))doamne rolling on the floor)))))))))))
    18 Iulie 2013 12:23
    AnonimulRo a răspuns (pentru Ali_Ralu_1999):
    Si tu pentru atata razi? Nu pricep. Am uitat un cuvant, pentru ca eram mai grabit. Dar asta nu inseamna ca sunt ca analfabetii aia. Si eu macar incep o propozitie cu litera mare si stiu sa pun punctul la terminarea propozitie, nu ca altii. Nu va mai dati mare ca stiti toata Lb. romana.
    18 Iulie 2013 16:09
    Ali_Ralu_1999 a răspuns (pentru AnonimulRo):
    Parca uh o sti pe toata draga ce sa zic
    - Ascunde conversatia (6 răspunsuri)
  • 18 Iulie 2013 20:51
    razvyb98 explică:
    Funda a primit-o aLeXaNdru145.