| razvyb98 a întrebat:

Cum pot sa fac patratele (abodomen) si ce alimente ar trebui sa mananc? Dau funda celui mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Patratele=alimentatie +cardio

Nu.manca:prajeli,grasimi(nesanatoase),dulciuri,paine,si nu bea bauturi carbogazoase,sucuri,bere,etc.

poti manca:
legume, fructe, cartofi(fierti-copti), carne (in special de pui), peste, fasole, nuci, ciocolata neagra, etc.

cardio poti face 30 de minute pe zi, de 4 ori pe saptamana.

11 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Fitness nu cardio-- cardio ajuta circulatia sangelui si a functionarea corecta a inimi.

| AnonimulRo a răspuns:

Ea un pix si deseneaza pe tine. Poti desena si cercoaie daca vrei laughing.
Dar acum vorbind serios, fa sport, gimnastica, niste tractiuni sau ceva, recomandat 30 de minute si mananca fructe si legume, mai putina carne, foarte putine dulciuri si un pic de lapta, branza etc. (produse lactate).
Te salut!

| Knife00 a răspuns:

Aoleu..patratelele ma-si. Cu ce dracu' v-ajuta daca n-aveti pic de muschi la brate la picioare, daca n-aveti un spate frumos? Cu ce v-ajuta? Ale dracu' de patratele.

| AnonimulRo a răspuns (pentru RalucaAlina11):

Ma, nu cersi funda. Taci, ca nu e frumos. Daca vrea sa iti aprobe comentariul, nu ii aminti tu de funda, lasa omul in pace.

| RalucaAlina11 a răspuns (pentru AnonimulRo):

Fac ce vreau da? vezi-ti de treaba ta omule

| AnonimulRo a răspuns (pentru RalucaAlina11):

Dar tu de ce cauti " in ramasitile mele" pentru a raspunde inapoi? Eu ti-am un sfat daca nu pricepi. Asta ma mai deranjeaza la voi, un sfat sau un lucru adevarat spus de altii, o luati ca pe o insulta. E treaba ta daca vrei sa cerseti si paine ca boschetarii, nu ma deranjeaza pana acum cu nimic. Doar am spus parerea mea, deci SHUT UP!
Subiect incheiat!

| RalucaAlina11 a răspuns (pentru AnonimulRo):

rolling on the floor)))))))))))))))))))) nici nu sti sa scrii ai scris asa : eu ti-am un sfat rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))) poate ai vrut sa scrii eu ti-am dat un sfat rolling on the floor)))doamne rolling on the floor)))))))))))

| AnonimulRo a răspuns (pentru RalucaAlina11):

Si tu pentru atata razi? Nu pricep. Am uitat un cuvant, pentru ca eram mai grabit. Dar asta nu inseamna ca sunt ca analfabetii aia. Si eu macar incep o propozitie cu litera mare si stiu sa pun punctul la terminarea propozitie, nu ca altii. Nu va mai dati mare ca stiti toata Lb. romana.

| RalucaAlina11 a răspuns (pentru AnonimulRo):

Parca uh o sti pe toata draga ce sa zic

| razvyb98 explică:

Funda a primit-o aLeXaNdru145.