| Anonim6666644 a întrebat:

Cum pot sa fac tractiuni? nu pot face nici una, flotari pot face 20-30 dar tractiuni nici una.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Mai intai fa muschi cu ganterele pana prinzi muschi mai mari, si pe urma vei avea forta ca sa te ridici deasupra barii!

| Cosmin86 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Ai uitat sa-i spui si ce sa faca : RAMAT, nu "ridicari" si alte prostii de genul.

Si doar cu gantere nu faci muschi... sfat de copil mic.

2 răspunsuri:
| costi900 a răspuns:

Hmm,eu zic ca daca faci 20-30 flotari corecte ai putea sa faci macar una ce naiba dar depinde, dar poti incerca cu ajutor adica sa fie cineva in spatele tau si sa iti tina picioarele ridicate sa faci cateva pana te obisnuiesti happy