| SuNaM a întrebat:

Cum pot sa ma imbrac daca doresc sa fac parkour pe timpul asta(adica racoare)? Si cum imi dau seama daca o pereche de adidasi e buna?

2 răspunsuri:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Ciorapi de lana, bocanci si combinezon, manusi, caciula!

| Beast69 a răspuns:

Salut, eu fac parkour de 5 ani si sfatul meu este sa iei pantaloni de trening cu tur, o sa ai '' libertate '' din plin, sa spun asa, iar adidasii sa nu fie bascheti de exemplu, si iti spun si de ce, o sa te dezavantajeze deoarece vin deasupra gleznelor si daca sunt si mai mari (largi) nu o sa poti lua sprint.ul necesar, eu stau in UK de 10 ani si aici am invatat ce si cum trebui sa port, https://www.youtube.com/watch?v=ihBoqdOsQOo aici la minutul 0:25 ai sa ma vezi in pantalonii si adidasii despre care iti spuneam ca ar fi cei mai adecvati pentru asa ceva.