| IronArm a întrebat:

Cum pot sa-mi maresc antebratele? Din cauza acestora nu pot sa maresc greutatile la sala deoarece nu sustine atata greutate..Sunt ectomorf si am incercat de multe ori la sala lucrand antebrate + shake (weight gainer) insa rezultatele nu m-au multumit.
Si apropo de aceasta intrebare, as mai vrea sa intreb, cum ar arata o masa bogata proteica saptamanala?

Răspuns Câştigător
| Cl3ar a răspuns:

Tu ai nevoie de proteine ca sa cresti nu te weight gainer happy. Iti recomand sa iti cumperi Impact Whey Protein si BCAA daca ai bani big grin.Proteine mai poti face rost din carne,branza,oua,mazare,fasole,alune, nuci, lapte, peste etc. N-ar trebui sa iti lipseasca carnea de la nici o masa, poate doar de la cea de seara.In plus trebuie sa ai rabdare, masa musculara nu se pune intr-o luna ci in ani big grin

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum le lucrezi acum concret? Sper ca nu faci flexia si extensia incheieturii...

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru IronArm):

Tractiuni cu incheietura indoita, mersul fermierului si ramat cu rolling thunder nu faci?