| Pikachu175 a întrebat:

Cum pot sa slabesc?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Anonimă1666 a răspuns:

Dacă vrei, ține regim, dar poți slăbii și fără regim alimentar, cu o masă echilibrata nu te vei ingrasa. Ca sa slabești trebuie să faci mișcare minim 30 de minute pe zi. Poți alerga 30 de minute macar dimineata, in parc sau oriunde altundeva. Mananca salate si nu manca porcarii d-astea de la magazin, precum Kubeti, Laisuri sau mai stiu eu ce porcarii.Și dacă nu poți rezista fără dulciuri, ei bine incearca sa mananci mai putine..in caz ca poti rezista, poti sa nu mananci deloc dulciuri. Bye, bye. Fundă? laughing

4 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Dukan. happy

| KosmosInFlame a răspuns:

Nu! Trebuie sa faci ridicarea trunchiului si ridicari la bara in fiecare zi minim 50! Uita de piine - ea este principala mincare care ingrasa foarte tare! Funda?

| CucCornelAlexandru a răspuns:

Alergat prin parc, regim alimentar, eventual exercitii de fitness... camatat

| Bodo_Bogdan_1989 a răspuns:

SALUT... in primul rand ai nevoie de motivatie incearca sa mergi la sala dar cu prieteni alergi si trebuie tinuta o dieta alimentarawinking... Funda happy?