| MrFunky2 a întrebat:

Cum poti sa ramai impotent daca faci sala?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Daca faci sala nu ai cum sa ramai ipotent, insa daca sa presupunem ca ridici greutăți si intamplator îți cade una fix pe **** riști sa ajungi in stadiul acesta. Prin urmare: ai grija, in cazul in care te gândești ca vrei sa mai ai moștenitori laughing

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Exista un risc, si e destul de mare. Daca ridici greutati mari in care implicata musculatura abdominala, efortul poate fi prea mare la un moment dat si te poti alege cu o hernie de toata frumusetea, ce va necesita operatie, iar ca complicatii (fie ca te operezi, fie ca nu, daca nu o faci, ai sanse mult mai mari) te poti alege cu impotenta. De aceea culturistii folosesc acea centura imensa in jurul mijlocului.

| lpavel a răspuns:

NU, in nici un caz! Te-a prostit careva... big grin

| gaby24 a răspuns:

Ipotenta e atunci la greutati mari si dupa la folosirea anabolizantelor daca folosesti corect dezvolti masa musculara dar daca folosesti anabolizante risti sa ramai cu sechele pe zilele tale, daca vrei sa folosesti pentru forta sant alte metode de Forta.