| Valentin333 a întrebat:

Cum sa fac sfoara si spagatul? Si spuneti-mi si mie cat mai multe exerciti de mobilitate

Răspuns Câştigător
| Earthquake a răspuns:

Valentin, nu Stiu cat de mult o sa te ajute sfatul meu, insa pentru a-ti spune ceva in legatura cu ceea ce tu ai intrebat, am nevoie de varsta ta, greutate si inaltime. se zice ca cea mai mare mobilitate o faci cand folosesti bara de tractiuni si alergatu` sa fie in voie.happy exercitii de mobilitate se fac la bara de tractiuni si chiar genoflexiunile. pentru a face sfoara si spagatul ai nevoie de o relaxare si o conditie fizica buna a membrelor inferioare.