| Abrudan_Andrei_2001 a întrebat:

Cum sa fii bun la fotbal.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut,

Pentru a fi bun la fotbal trebuie sa muncesti mult si sa mergi la antrenamente.
O sa iti treabuiasca si talent ca daca nu ai talent nu poti invata fotbalul...

Mai trebuie sa ai si rezistenta multa si orice ar fi sa nu renunti daca asta doresti sa faci pe viitor!

Bafta!

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Talent, har si munca inzecita.

| iCappy a răspuns:

Sa nu mai pui genul asta de intrebari.

| Abrudan_Andrei_2001 explică (pentru iCappy):

Taci ma uratule, daca num-i raspunzi taci.

| Dzeko7 a răspuns:

Antrenadu-tu foarte foarte mult.Nimeni nu s-a născut fotbalist, au devenit cu timpul. Uita-te la Ronaldo el stă dupa antrenamente ca sa exerseze ce nu-i iese.

| emonelbhaa99 a răspuns:

Trebuie sa vrei happy de mic mi-a placut fotbalu de 8 ani sunt la un club de fotbal si am fost plecat peste tot happy trebuie sa iti placa ca sa fii mai bun daca nu iti place nu ai cum sa devii :* Si uita-te la alti cum joaca la meciuri incearca sa faci la fel exerseaza happy!

| LoneWalker a răspuns:

Eu iti zic din experienta.trebuie macar o luna sa faci fotbal la un club.pentru a-ti exersa dexteritatea si tinta.pentru a fi bun la fotbal trebuie sa iesi afara si sa bati mingea macar o data pe zi.v-a trebui sa-ti exersezi tinta la un copac de la vreo 5metri si dupa din ce in ce mai departe.fa exercitii de viteza pentru a intari musculatura si poti merge pe bicicleta mai mult(sigur te v-

| LoneWalker a răspuns:

A ajuta)

| LoneWalker a răspuns:

Si in cele din urma... ...trebuie sa cauti pe youtube tricks and dribblings. sper ca te-am ajutat.

| Alex142000 a răspuns:

Exerseaza si joaca cu pasiune