| Mirceadumb a întrebat:

Cum sa imi impart antrenamentele? vreau sa ma axez mai mult pe exercitii cu greutatea corpului. nu merg la sala. am o bara de tractiuni si 2 gantere de 5kg + niste chestii la care fac flotari la paralele. cum sa lucrez grupele din corp? adica sa incep mai intai cu gantere si dupa cu tractiuni sau tractiuni si apoi gantere etc. cateva sfaturi?

1 răspuns:
| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Tractiuni,gantere,flotari. De 4-5 ori pe saptamana dupa mine ar fi ok.