| Samitus a întrebat:

Cum sa scap de emotii la fotbal? Mereu cand joc un meci important, am emotii, nu stiu de ce, si nu joc bine, gresesc mult, ma pierd cand am mingea la picior. Cum pot sa joc ca si cum m-as juca cu prietenii?

Răspuns Câştigător
| GabiMihai08 a răspuns:

Asta inseamna lipsa de experienta, inseamna ca esti emotiv, inseamna ca ai probleme cu psihicul (adica esti mai sensibil, nu ca esti nebun ). Emotiile astea mai vin si de la nesiguranta...asa ca trage tare, munceste mult! Sigur vei scapa de ele.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Antrenamente, multe antrenamente