Cum se pune punct unui sezon de iarna care-a fost pur și simplu EPIC?

Raspuns: cu o sesiune prelungita, asa cum scrie la manual, chiar de 1 Mai: Transalpina - Rails, Airs & Trails [R.A.T]. - AMP Season Ender

Competitia de snowboarding cu premii in valoare totala de peste 3000 de euro are loc la Adrenalin Mountain Park, Voineasa in acest weekend.

Program artistic:

Vineri (1 Mai) - Qualy Day:

Se califica primii 10 concurenti

Sâmbata (2 Mai) Final Day:

10:00 - 11:00 last minute qualy sesh; top 5 advance.

12:00 - Finale

18:00 - Premiere & punem lacatul sezonului 2014-2015.

Fara alte prelungiri: rideri din toate colturile tarii, uniti-va in stil, cujet si petrecareala la RAT - AMP Season Ender pe 1-2 Mai in Adrenalin Mountain Park!

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cu o centrală defectă și cu nu prea multe lemne rămase.

| RobertMoon a răspuns:

Cu un gratar. happy

| Andeuta a răspuns:

Cu o bataie cu zapada EPICA!

| Mirke a răspuns:

Cu cateva fracturi la schi, vanatai de la snowboard, si cativa dinti rupti de la bob cu maxilarul dizlocat de la patinaj! deci cam in ghips, aaa si cu un vin fiert!

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Cu o petrecere EPICĂ la grătar, cu muzică bună, mici şi bere.

| deny2002 a răspuns:

La săniuş sau bataie cu zapada

| υѕєяηαмє a răspuns:

Cu o sesiune prelungită, așa cum scrie la manual, chiar de 1 Mai!

| Vicks a răspuns:

O bătaie cu zăpadă EPICĂ!