| Pacquiao a întrebat:

Cum va motivati atunci cand faceti exercitii pentru a arata mai bine?
Niste motivatii cu care sa fac din ce in ce mai mult? happy Dau funda!

6 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Nu o sa faci nicioadta exercitii daca asta iti este scopul, gasesteti un scop binedefinit si motivatia o sa vina din ardoarea cu care iti doresti acel lucru si fa un plan, nu poti reusi fara un plan

| kyliejenner a răspuns:

Corpul tau este un templu. Daca vrei la 60 de ani sa nu te mai poti misca, nu fa exercitii. Daca vrei o viata sanatoasa, fa. E simplu.

| Madalin01 a răspuns:

Cand vrei sa te lasi adu-ti aminte de ce ai inceput! nu te lasa niciodata, motivatia va veni si ea cand te vei privii in oglinda si o sa zici" ce am crescut" cand o sa vezi poze cu tine in trecut, cand o sa-ti vezi prietenii ramasi in urma pe langa tine! big grin

| AlexSalutir a răspuns:

Fa-ti cateva poze la masa musculara si fa sala doua, trei luni de zile si fa diferenta intre cele doua poze, cu cat vezi ca arati mai bine, cu cat esti mai motivat sau poti sa te uiti la cateva video-uri gen https://www.youtube.com/watch?v=B0oVeDXzpdo

| Stef31 a răspuns:

Gandeste-te ca te vor placea toate gagicile si iti vor spune ca esti bun de fotomodel

| Elenor3 a răspuns:

Pai te gandesti ce bine o sa arati si toata lumea o sa fie invidioasa pe tinelaughing