| Minge707 a întrebat:

Da-ti-mi va rog frumos niste exercitii fara gantere: pentru abdomen; picioare,coapse, gambe; piept etc.

Răspuns Câştigător
| PLAYERZ a răspuns:

Pentru abdomen :crunch - cauta pe youtube si o sa vezi ce este,clasicile abdomene si bineinteles binecunoscutele plank - cauta si asta pe youtube se traduce scandura.
pentru coapse : fandari, genoflectiuni,semi genoflectiuni,poti incerca si superserii intre fandari si genoflectiuni fiindca devine mai greu de facut.
pentru gambe :ridicari pe varfuri,ridicari pe varfuri cu un singur picior, sarituri usoare pe varfuri.
pentru piept :flotarile spartane - ale razboinicului -->cauta pe net, flotari cu palmele apropiate, flotari paianjen, flotari cu bratele departate.
Sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?