| Doryan33Antonyo22 a întrebat:

Daca am avut o intindere de ligamente ce execitii pot face ca sa nu ma mai doara piciorul?

4 răspunsuri:
| KraddyQ a răspuns:

Aici it-i raspund din experienta proprie, masezi usor unde te doare si nu te grabi sa faci prea mult efort!

| Doryan33Antonyo22 explică (pentru KraddyQ):

E chestia ca am avut intinderea acum 3 ani si de atunci tot ma doare am avut si piciorul in ghips jumate de an nu am facut efort am luat si tratamente de la doctor si degeaba dar o sa incerc sa-l masez.

| KraddyQ a răspuns (pentru Doryan33Antonyo22):

Sunt anumite creme pentru asa ceva, ma scuzi am crezut ca ai avut intinderea recent.

| Doryan33Antonyo22 explică (pentru KraddyQ):

Creme am dat si degeaba dar l-am masat si m-a mai lasat durerea.