| FaNtAsY266 a întrebat:

Dacă am cont online si vreau să fac o retragere de la superbet ce imi trebuie ca sa pot scoate banii?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Daca ai depus bani in contul superbet - de pe card - iti vor fi returnati, fireste, tot pe card.
Atunci cand dai din cont - retragere, vei fi comisionat, si vei primi banii pe card in 48h.
Daca ai depus banii cu alta metoda (e.g. paysafecard) atunci cred... ca ai putea scoate banii cu programare (24 h) dintr-o agentie selectata de tine.