| Aphrodi a întrebat:

Daca am pus la SuperBet un bilet cu 9 meciuri. si am selectat la combinat DECAT 7/9. Iar pe bilet scrie se castiga cu 7/9. Asta inseamna ca biletul iese decat dacam 7 meciuri corecte si 2 gresite sau iese si daca am 8 sau 9 meciuri corecte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castigi daca iti ies macar 7, iar daca e sa nu ti iasa 1 sau 2, se scade din castig cota meciului ce nu a iesit

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Iti iese biletul daca ai 7 meciuri bunewinking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Biletul este castigator cu 7, 8 sau 9 meciuri corecte. Numai bine!