| anonim_4396 a întrebat:

Daca dau cu pumnul in ceva tare (perete) m.i se intaresc monturile si imi devin mai proeminente?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

NU, chiar se slabesc.

Daca incerci sa-ti intaresti pumnii dand cu ei in pereti, atunci esti un COPIL IDIOT, punct.

Mai documenteaza-te despre cum se intaresc pumnii cu adevarat.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu functioneaza ca in cazul tibiilor de la picioare. Singurul lucru care determina intarirea acestui os este forta gravitationala exercitata in axul lui. Pe scurt, antrenament si sala.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da-ti cu pumnii in gura, intaresti si gura si pumnii

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Nu, daca dai cu pumnul in perete o sa te doara, doar tat...
risti sa iti dai si degetele peste cap laughing