| DanaQ a întrebat:

Daca este cineva preocupat de ciclism, ce accesoriu fain, special, mai important care sa aiba legatura cu acest sport, pot face cadou unei persoane pasionate de ciclism/biciclete etc. cu ocazia zilei de nastere? multumesc!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Un ghiveci bicicleta ar fi cel mai frumos cadou pe care l ai putea face si gasesti sute de modele
http://olx.ro/oferta/suport-ghiveci-bicicleta-ID27iUP.html
Cauta pe google sau pe site uri gen okazii olx

| DanaQ explică (pentru Bondarel99):

Multumesc pentru sugestie. Este baiat, cu siguranta i-ar fi simpatic cadoul insa as fi vrut ceva mai practic pentru el. happy