| AndreiSebe a întrebat:

Daca fac antrenamente de kickbox pot sa cresc in masa musculara?

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Evident, orice fel de exercitiu fizic iti creste masa musculara, rezistenta, forta etc evident cat timp il faci ok

2 răspunsuri:
| ShisuiUCH a răspuns:

Daca esti o persoana slaba vei vedea niste schimbari mici la masa musculara, daca esti o persoana solida acest sport te ajuta sa te definesti, daca esti o persoana cu o constructie putin formata schimbarea nu se va face la corp dar forta iti creste

| Crisologo a răspuns:

Sa cresti in masa musculara nu, sa te definesti da, acum depinde si de antrenament ca daca pe langa exercitiile de cardio, faceti si cu gantere da, atunci ca creste si masa musculara