| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac flotari si am facut febra musculara si la abdomen inseamna ca se dezvolta si muschii abdominali?

Răspuns Câştigător
| AndreiDoMino a răspuns:

Se dezvolt muschii dar pe o periodata de timp, cand simti ca nu mai poti orepestete si odihneste (sfatul meu fa la 3 zile deoarece muschii au nevoie de ohihna, daca nu faci la 3 zile no sa te mai dezvolti, muschii vor reactiona pentru. aparare, crede-ma).

3 răspunsuri:
| JahBless a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca se dezvolta.doar ca ti-au fost solicitati si muschii abdominal probabil din cauza pozitie incorecte sau a incorectitudinii exercitiului.ti-ai solicitat 80-90% muschii de sus.ami degraba se vor dezvolta cei de la maini, piept si spate decat cei abdominali.dar da. exista si posibilitatea de a se dezvolta cei abdominali dar nu in acelasi ritm ca cei intr-adevar solicitati.

| Vanyum a răspuns:

Daca faci serii repetate ti se vor dezvolta cu timpul...

| SylviuCatlin a răspuns:

Da facand flotari se incordeaza tot corpul, deci in concluzie se dezvolta toti mușchii mai mult sau mai putin! Vrei sa dai fetele pe spate cu corpul tau nu? laughing te-asi sfatui sa mergi la o sala de culturism, e mult mai eficient ca flotarilebig grin