| floryn91 a întrebat:

Daca faci flotari in pumni ti se dezvolta pieptul?

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Flotarile sunt exercitiile pentru piept. Daca faci flotari in pumni nu risti ca dupa un timp sa ai probleme cu incheieturile mainilor. Asta e cam singura diferenta.Succes

11 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Ce rost are sa faci in pumni?

| GoguStrigoi a răspuns:

Nu,chiar deloc

| CodrutM a răspuns:

Piept si triceps in principal, putin si umerii.
A face in pumni sau in palme e acelasi lucru.
Distanta dintre palme face diferenta.

Oricum, mai important decat antrenamentul este alimentatia si refacerea.
Oricum 2, pentru hipertrofie musculara, fibrele musculare trebuiesc efectiv sfasiate (la nivel celular) iar asta se face prin atrenamente intense bine alese. Nu o sa obtii cine stie ce pompare de la flotari, m-ar mira sa faci febra musculara.

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Sa zicem ca da! dar poti sa faci si in maini ca si asa ti se dezvolta! si o sa ai muschii frumosi in plushee hee

| basexcu a răspuns:

Da

| vladut11 a răspuns:

Insa daca faci flotari in degete ti se intareste incheietura de o ia dracu...

| manufactured a răspuns:

Intai intreaba-te, daca faci sala, ti se dezvolta pieptul?, intai de toate trebuie 6 mese p zi, suplimente proteice, si flotari cate 6 serii p zi, 3 serii dimineata si 3 seara

| stresat a răspuns:

Da. poti sa faci normale, diamant si cu palmele mai departate decat latimea umerilor

| SonGoku1 a răspuns:

Nu.daca tii faci in palma sau pumn tot aia e numai ca la pumn doare un pic

| măŤэ a răspuns:

Da din cate stiu dar cel mai mult ti se dezvolta mainele ma rog muschi de pe maini
funda?

| Trebor_4651 a răspuns:

Pieptul ti se dezvolta oricum ai face flotarilehappy