| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sala ceva timp, mai indelungat sa zicem...scapi de parul de pe piept?

4 răspunsuri:
| 1cristian1990 a răspuns:

E buna asta laughing Nu scapi! Dar parul de pe piept inseamna masculinitate si nu e de rau, daca vrei sa scapi de el, iti poti cumpara o masina de tuns si il mai tunzi din cand in cand daca ar fi un deranj!

| PaharDeSticla a răspuns:

Ce legatura are parul de pe piept cu sala?! Daca tu ai vazut ca baieti care fac sala nu au par pe piept este pentru ca se epileaza pe piept pentru a arata mai bine.

| Satann666 a răspuns:

*** nuuu
rolling on the floor)))))))))))))

| Cronic a răspuns:

Nu omule nu are nici o legatura majoritatea culturistilor... aproape toti se epileaza ca na transpiri si pare naspa.