| Potcot a întrebat:

Daca iau creatina de-asta http://b2b.bodytimero.com/ro/1158-BIOTECH-USA-Creatine-p HX-90-Caps-.html?gclid=CKTF1_SD1cECFdLKtAodhBsADQ si fac flotari multe acasa si abdomene si cu gantera pun masa musculara?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Masa musculara pui cu PUTINE repetari cu greutati din ce in ce mai mari.

Si abdomene = pierdere de vreme, sunt exercitii simple si proaste

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu, dai banii degeaba. La nivelul asta de amator, adica exercitii acasa, nu vad rostul creatinei

| specialistu4all a răspuns:

Da

| Cosmin86 a răspuns (pentru specialistu4all):

Serios? "da"?

multe flotari = cea mai PROASTA metoda sa pui muschi

apuca-te de sah

| specialistu4all a răspuns (pentru Cosmin86):

Pentru inceput merge