| TicTacUser a întrebat:

Daca iei creatina pura in timp ce faci sala apoi te opresti si faci natural, pe parcurs dai masa musculara jos? sau astta e numai in cazul in care te lasi de tot de sala? multumesc

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Creatina = natural ( se gaseste in carne + corpul tau produce creatina zilnic ).

p.s. : cand te lasi de tot de sala, dai masa musculara jos INDIFERENT ce iei, se numeste "stare catabolica".

| ubox7007 a răspuns:

Numai in cazul in care te lasi de tot de sala, daca ai aia aceeasi intensitate la antrenament esti ok, numai ca s-ar putea sa scazi pentru ca creatina uneori te face sa "pui apa"