| ionutcatalin918 a întrebat:

Daca ma apuc de sala este neaparat nevoie sa iau creatina din astea nu pot sa trag si natural?

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Creatina o gasesti in mare parte in peste, deci, ai ajuns la varsta asta fara creatina? esti sigur?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Baiete, poti sa mergi sa faci muschi. insa tine minte ca muschii nu sunt pe post de creier.
ai ajuns la varsta asta fara creatina, deci poti sa continui fara.
iar daca tu crezi ca fraierii sau fraierele au sa te aprecieze mai mult pentru masa musculara plina de mizerii precum creatina, atunci poti sa inghiti cu kilogramele.

| gelu1970 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Sunt sigur.
o alimentatie sanatoasa e ceea ce cred ca are nevoie.
sa faci exces de astfel de produse, e diferit.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru gelu1970):

Creatina o gasesti in mare parte in peste, deci, ai ajuns la varsta asta fara creatina? esti sigur?

| FatUglyVirgin a răspuns:

Vezi sa nu te rupi

| ionutcatalin918 explică (pentru FatUglyVirgin):

O rup pe mata in pzd laughing

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru ionutcatalin918):

Vai de puta ta...vezi sa nu te ia vantu pe strada

| ionutcatalin918 explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu ma ia stai tu linistit laughing)