| Swayer a întrebat:

Dacă mă apuc de tras de fiare( ridicand greutati... Alergand cu greutate in spate... Etc. ) Mai cresc( înălțime)?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

NU,inaltimea are doar legatura cu bagajul genetic, asta o faci pentru sanatea ta, de fapt singura metoda de crestere in inaltime este operatia atat

| SpikeSpigel a răspuns:

Normal ca nu mai cresti, cum naiba sa cresti in inaltime apasand pe tine sa cu greutati, adica sa te micesti?

| Cosmin86 a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Tu esti ironic sau vorbesti serios? laughing)

Daca vorbesti serios inseamna ca nu stii notiuni de baza de anatomie. sala AJUTA la crestere

| ale153 a răspuns:

Daca faci exercitii care iti taseaza coloana in exces nu vei ajunge la inaltimea ta normala. happy

| rockbluesman a răspuns:

Deloc.Te micsorezi pentru.ca ti se comprima oasele.O zi buna!

| Cosmin86 a răspuns (pentru rockbluesman):

Serios? Se comprima oasele? laughing)

| redwood a răspuns:

Da. Mai sunt alti care spun ca nu cresti, abureli.

| AndreeaAysel a răspuns:

Daaaa

| Alexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx2001 a răspuns:

Nu cred. eu sunt fata si crede-ma cresti cat de inalti is parintii tai.