| Mariana123456 a întrebat:

Dati exemple de exercitii pentru a-mi forma muschi la picioare/ sala este exclusa

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Presupun ca esti fata/femeie.

Uita-te la acest video foarte util.
https://www.youtube.com/watch?v=1syQHK3ycd4

Bafta si spor la treaba!

| Ha0s a răspuns:

Genuflexiuni bulgaresti, fandari, ridicari pe varfete stand in picioare, ridicari pe varfete intr-un picior(de preferabil cu ceva macar o gantera in mana sau niste greutati un rucsac cu sticle ceva in el) 3 serii cu repetari pana la epuizare pentru fiecare exercitiu si e ok de inceput.

| anamia1998 a răspuns:

Sarituri cu genunchi la piept, fandari laterale, genoflexiuni, nu stiu cum sa explic... te ridici pe varfuri si te lasi apoi pe calcaie
Funda? big grin

| Clara_Georgiana_Vasile_2000 a răspuns:

Sa stai pe vârfuri, vreo 10 minute, de 2 -3 ori pe săptămână. Fac dans sportiv, facem acest exercițiu la aproape fiecare antrenament, și deja se văd rezultate.