| ρίтιкa a întrebat:

Dati-mi niste site-uri cu exercitii pentru abdomen, fese si picioare care sa dea rezultate repede.

9 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Toti alegeti calea usoara "repede".

| Tzukushi a răspuns:

Buna, eu am inceput cura de slabire si am inceput sa faci exercitiile astea pentru abdomene si picioare
ideea este sa faci de mai multe tipuri
citeste aici

http://www.sfaturilemariei.com/......e-slabire/

| Tzukushi a răspuns:

Buna, eu am inceput cura de slabire

am inceput sa fac exercitii pentru abdomen dar si pentru picioare

ideea e sa faci de la multe tipuri

citeste aici

http://www.sfaturilemariei.com/......e-slabire/

| Cosmin86 a răspuns:

"rezultate repede" nu exista, termina cu asemenea aberatii de copii mici.

| AdrianFita a răspuns:

Nu exista nici un sport care sa iti dea rezultate repede si in plus chiar daca ai facut muschi pe unele exerciti tot trebuie sa le continui. Poti sa faci abdomen pana nu mai poti, pana simti ca lesini, poti alerga.Cu timpul poti face mai multe abdomen daca faci pe fiecare zi.Eu am inceput in prima zi si faceam 100 si peste o saptamana puteam face si 700 si am abia 14 ani dar imi pare rau ca m-am lasat.

| AdrianFita a răspuns:

Abdomene nu abdomen scuze, nu prea mai functioneaza tasta,, e"