| andrey_8401 a întrebat:

Dati-mi si mie un link in care pot sa vad in direct "digi sport"

Răspuns Câştigător
| mariusbg a răspuns:

Http://www.tvy.ro/tv/Digi-sport. Functioneaza doar in Internet Explorer si trebuie instalata aplicatia Sopcast. Spor.

3 răspunsuri:
| FriendsShow a răspuns:

Sportpenet.com

| iuddavali a răspuns:

Pe http://stirileonline.info/fotbal-online-live vezi online meciurile in fiecare zi. click pe meci si alegi streamul. poti sa le vezi in flash daca nu vrei sa instalezi aplicatii auxuliare (sopcast, veetle si altele). le vezi cu flash pentru ca oricum il ai ca addon la browser.

| cici a răspuns:

Dai pe buzaucity iti faci cont si dai pe tv online