| roket2012 a întrebat:

Dati-mi un site de unde sa invat niste scheme de fotbal sau cum ca sa trec de adversari!

-Am fuga tare deci nu am probleme la asta.
-Inalt sunt.
Iar sutul il am puternik
Dar nu pot trece de adversari

3 răspunsuri:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Talentul este innascut, driblingurile nu le inveti ci iti vin pe moment cand te aflii fata in fata cu adversarul. Poate ca are dreptate Alex, poate esti mai bun in aparare. Ca atacant trebuie sa simti mingea, cei care au facut fotbal de performanta stiu la ce ma refer. Bafta!

| AlexBpm a răspuns:

Prietene am facut 13 ani de fotbal. tehnica nu se invata dupa hartii ci doar exersand. Ia mingea si cativa prieteni si exereaza diferite driblinguri. in unele cazuri nu toti sunt facuti pentru a face aceste procedee tehnice si mai bine ai incerca sa observi care este rolul tau pe teren. Poate ca esti bun in aparare si acolo nu iti foloseste tare mult driblingul

| Stefanel_Myhai_1998 a răspuns:

Spuneti-mi si mie cateva scheme pe tastatura plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz