| Raul_Dari_1992 a întrebat:

De 8 luni fac sala,am reusit s-a imi fac un abdomen, spate si brate foarte bine fibrate dar nu am forta in brate.
Ma putetii ajuta?
! PANGLICA!

Răspuns Câştigător
| FitnessTrainer a răspuns:

Vezi creste si in forta daca te antrenezi corect. Mentine numarul de repetari in 6-10 si vei face si forta, si masa musculara. Trebuie sa fii pe plus caloric, multe proteine, multi carbo.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai pentru forta se face antrenament cu 2-3 repetari / serie, cu serii putine.

Si doar exercitii de baza ( nu flexii pentru bicepsi sau alte prostii de genul )

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Fibrat zici? pai imi imaginez ca esti foarte slab. La ce te astepti? sa tragi cat unul de 100 kg? mananca si mai mult carbo

| Raul_Dari_1992 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

NU sunt foarte slab, am 66kg si inaltime 1, 74m!

| Raul_Dari_1992 explică:

Va multumesc tuturor pentru sfaturii.